• eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasami
•    ANTI AGE (terapia odmładzająca, przeciwzmarszczkowa) Linia stworzona jest na bazie kwasu glikolowego. Jest to czysta substancja bez żadnych dodatkowych składników, dzięki czemu peeling jest skuteczny i bezpieczny. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie, zmniejszenie zmarszczek, spłycenie blizn i poprawa wyglądu skóry. 

•    ANTI ACNE (terapia przeciwtrądzikowa) Linia bazuje na aktywnej substancji, jaką jest kwas salicylowy. Anti Acne wpływa na oczyszczenie porów i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku. 

•    LIGHTENING (terapia przeciw przebarwieniom) Linia bazuje na składniku aktywnym, jakim jest kwas mlekowy. Peeling jest stosowany celem redukcji plam i przebarwień na skórze, regeneracji skóry z fotouszkodzeniami, mocnego nawilżenia i wzmocnienia, a także spłycenia i wygładzenia zmarszczek.

•    SKIN REVITAL (biorewitalizacja skóry) Linia oparta na bazie kwasu migdałowego. Peeling może być wykonywany przez cały rok. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia fakturę skóry, odświeża, rozjaśnia i rewitalizuje. Ma również działanie antybakteryjne, odkażające, nie powoduje podrażnienia skóry, nie uwrażliwia na słońce.

•    AZA PEEL (terapia dla cery naczynkowej, wrażliwej) Linia stworzona na bazie kwasu azelainowego. Terapia przeznaczona jest dla osób mających skórę atopową, skłonną do zaczerwienienia, rumienia, z trądzikiem różowatym i pospolitym oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych i łuszczycy.