Najwyższej jakości usługi...

Dostosowane do potrzeb i portfela każdego klienta

(Wszystkie zabiegi wykonywane są na okolicę twarzy, szyi i dekoltu)

Mikrodermabrazja diamentowa z ampułką i maską – 120 zł

Zabieg dla skóry szarej, zanieczyszczonej, ze skłonnością do przebarwień. Podczas zabiegu usuwane są obumarłe komórki naskórka, poprawia się krążenie, minimalizują się blizny potrądzikowe, skóra jest gładsza i jaśniejsza.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Peeling kawitacyjny z ampułką i maską – 80 zł

Powierzchowny peeling oczyszczający i antybakteryjny. Dotlenia, nawilża, rozświetla i wygładza skórę.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Manualne oczyszczanie twarzy z maską łagodzącą – od 80 zł do 130 zł

Zabieg dla skóry tłustej, zanieczyszczającej się, z nadmierną produkcją sebum. Skóra po zabiegu jest gruntownie oczyszczona i rozjaśniona.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Mezoterapia bezigłowa z koktajlem i maską – 140 zł

Zabieg wtłaczania koktajli za pomocą zjawiska elektroporacji. Dzięki tej metodzie preparaty aktywne poprzez impulsy dostają się do wnętrza komórki – w głąb skóry. Efektem zabiegu jest m.in.: odmłodzenie, nawilżenie, normalizowanie, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień – efekt w zależności od użytego koktajlu.
*Częstotliwość: 6-8 zabiegów, co 7 dni.

Mando System z koncentratem – więcej niż Kwas Migdałowy – 130 zł

Zabieg do pielęgnacji każdego typu skóry: delikatnej, naczyniowej, z trądzikiem i stanem zapalnym. Mando System z powodzeniem można wykonywać cały rok, szczególnie u osób z tendencją do przebarwień, pogorszonym kolorytem skóry, skórą szarą z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg posiada wyjątkowe działanie remodelujące obszar naskórka, antyoksydacyjne i wygładzające. Błyskawicznie rozświetla i wzmacnia barierę ochronną skóry.
*Częstotliwość: 4-6 zabiegów, co 7 dni.

Age Spot – Intensywna kuracja depigmentacyjna – 140 zł

Zabieg likwidujący plamy i przebarwienia hiperpigmentacyjne przeznaczony dla osób ze zmianami o podłożu hormonalnym np. ostuda, z przebarwieniami pozapalnymi, potrądzikowymi, starczymi oraz po nadmiernej ekspozycji słonecznej. Age Spot eliminuje komórki z hiperpigmentacją, przyspiesza wymianę komórkową, stopniowo wyrównuje koloryt skóry.
*Częstotliwość: 8-10 zabiegów, co 5-7 dni.

Acne – Kompleksowa kuracja antytrądzikowa – 120 zł

Zabieg dla skóry tłustej, trądzikowej. Daje efekt szybkiego ustępowania objawów trądzikowych, normalizuje zmiany, działa eksfoliująco, antybakteryjnie, przeciwzapalnie i wyciszająco. Reguluje produkcję i wydzielanie sebum.
*Częstotliwość: 8-12 zabiegów, pierwsze 5-8 co 7-10 dni, następne co 30 dni.

Homeo – Kuracja dla skóry naczyniowej i wrażliwej – 110 zł

Zabieg dla skóry wrażliwej, nadwrażliwej z chronicznym stanem zapalnym naczyniowym skóry i problemem rozszerzonych naczyń i dermatozami trądziku różowatego. Homeo przeciwdziała stanom zapalnym naczyniowym i neurogenicznym, wzmacnia barierę ochronną skóry oraz ściany naczyń włosowatych, wyraźnie redukuje zaczerwienienia, zmniejsza wrażliwość skóry.
*Częstotliwość: 5-10 zabiegów, co 5-7 dni.

Hydra – zabieg intensywnie nawilżający – 110 zł

Zabieg dedykowany dla skóry suchej, odwodnionej, szorstkiej, zaczerwienionej lub łatwo ulegającej podrażnieniom. Zaletą po zabiegu jest długotrwała poprawa nawilżenia na 3 poziomach (warstwa rogowa, żywy naskórek i skóra właściwa) oraz uodpornienie na niekorzystne działanie czynników środowiskowych i stresogennych.
*Częstotliwość: 3-5 zabiegów, co 7 dni.

Interactive system – interaktywny zabieg odbudowująco-zagęszczający – 140 zł

Zabieg dla skóry cienkiej, hipotonicznej z widocznymi oznakami starzenia i fotostarzenia. Efektem zabiegu jest: biologiczne odmłodzenie skóry, regeneracja składników błony podstawnej i macierzy zewnątrzkomórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu typu III, aktywacja fibroblastów, zapobieganie i zwalczanie uszkodzeń spowodowanych starzeniem się skóry.
*Częstotliwość: 5-8 zabiegów, co 7-10 dni.
Aplikacja produktu Interactive Serum co 5 dni w domu.

Firmin – efekt napięcia i liftingu – 160 zł

Zabieg przeznaczony dla skóry zestresowanej z przedwczesnymi oznakami starzenia, delikatnej, cienkiej, ziemistej z utratą elastyczności, jędrności i wypełnienia. Firmin modeluje owal twarzy i zagęszcza skórę, intensywnie ujędrnia- efekt liftingu, przywraca natychmiastowe napięcie i elastyczność, zwiększa gęstość i wzmacnia barierę ochronną.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Revinol – kuracja odmładzająco – regenerująca z retinolem i witaminą C – 170 zł

Zabieg dla skóry suchej, hipotonicznej z oznakami starzenia się skóry, z powierzchownymi przebarwieniami i spowolnioną wymianą komórkową naskórka. Kuracja regeneruje naskórek, wygładza, rozświetla, wspomaga odbudowę komórkową, zabezpiecza DNA komórek, poprawia bio-aktywność fibroblastów, zapobiega i redukuje oznaki starzenia się skóry.
*Częstotliwość: 3-5 zabiegów, co 15-20 dni.

Rx50 Synergic Peel – nowa witalność biologiczna połączona z masażem twarzy – 130 zł

Zabieg zaawansowanego, dwufazowego peelingu, który działa na różnych poziomach, przeznaczony dla każdego typu skóry, połączony z rewitalizującym masażem twarzy, szyi i dekoltu. Podnosi energię komórkową skóry starzejącej się, poprawia absorpcję tlenu przez komórki, przyspiesza metabolizm i optymalizuje produkcję kolagenu i elastyny. Można wykonywać cały rok.
*Częstotliwość: co 7-10 dni, w zależności od potrzeb.

Peeleng – zabieg intensywnie eksfoliujący/regenerujący – 160 zł

Zabieg kompleksowego peelingu złożonego z kwasem pirogronowym dla skóry dojrzałej z wyraźnymi oznakami fotostarzenia. Przeznaczony dla skór grubych, szorstkich w dotyku, pozbawionych napięcia, jędrności i intensywnej regeneracji. Zabieg redukuje oznaki suchej, starzejącej się skóry, stopniowo spłyca zmarszczki głębokie, poprawia napięcie i gęstość, wygładza i rozświetla.
*Częstotliwość: 6-8 zabiegów, co 15 dni.

Boto Fill – efekt botoksu, odmłodzenie skóry wokół oczu/zmarszczki palacza – 120 zł

Innowacyjny, profesjonalny zabieg o kompletnym działaniu botox-like. Zabieg wyraźnie odmładza, zmniejsza intensywność i częstotliwość skurczów mięśni – efekt botoksu, wygładza zmarszczki mimiczne i eliminuje cienki linie zmarszczek, napina i nawilża skórę wokół oczu.
*Częstotliwość: 3 zabiegi, co 7 dni, następnie 3 zabiegi, co 15 dni.

Firmowy zabieg witaminowy z autorskim masażem twarzy, szyi i dekoltu – 130 zł

Zabieg na bazie naturalnych, aktywnych preparatów witaminowych przeznaczony dla skóry wymagającej błyskawicznego odżywienia, regeneracji i relaksu. Oparty na autorskim masażu, szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie i przemęczeniu.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Relaksacyjno – liftingujący masaż twarzy – 50 zł

Zabieg z wykorzystaniem określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą w celu poprawy stanu skóry i utrzymania jej w dobrej kondycji. Masaż twarzy nie tylko usprawnia wchłanianie się kosmetyków, ale również pobudza krążenie krwi i limfy, poprawia koloryt skóry i działa przeciwzmarszczkowo.
*Częstotliwość: 6-10 zabiegów, co 3-4 dni.

Mezoterapia mikroigłowa skóry z eksfoliacją, ampułą i maską – 250 zł

Zabieg z użyciem medycznego urządzenia dermapen, gdzie w naturalny sposób pobudza się procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę poprzez frakcjonowanie mikroigłowe czyli automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wygładza zmarszczki, zmniejsza widoczność porów skóry, ujędrnia i napina, zagęszcza, rozjaśnia, redukuje blizny i rozstępy.
*Częstotliwość: 4-5 zabiegów, co 14 dni.
*Dermapen do innego zabiegu na twarz – 80 zł

To jedna z najskuteczniejszych metod dostarczania substancji odżywczych do skóry właściwej. Odbywa się za pomocą iniekcji, dzięki czemu pokonujemy barierę naskórkową.
Substancje aktywne znajdujące się w preparatach: kwas hialuronowy, cholina, specyficzne aminokwasy, witamina C, prolina, glicyna, lizyna.

RESTRUCTURE SKIN – odmładzanie bez skalpela – 290 zł

Tkanki skóry, w miarę starzenia się, tracą teksturę i objętość. To z kolei, na skutek działania sił grawitacji, powoduje opadanie tkanki miękkiej, a w rezultacie pogorszenie wyglądu skóry.
W trakcie zabiegu osiągamy efekt liftingu i napięcia skóry. Zabieg dla osób starszych z widocznymi oznakami starzenia.
*Częstotliwość: 4 zabiegi, co 7 dni.

MUSCLE NORMALIZE – podniesienie napięcia mięśniowego – 250 zł

Napięcie mięśniowe uzyskuje się ciągłym uwalnianiem niewielkiej ilości acetylocholiny. Z upływem lat jej poziom znacznie się zmniejsza w naszym organizmie, co prowadzi do obniżenie napięcia mięśniowego i „więdnięcia mięśni”. W trakcie zabiegu następuje podanie preparatu na poziomie mięśniowym, co prowadzi do poprawy stężenia acetylocholiny oraz napięcia.
*Częstotliwość: 4 zabiegi, co 15 dni.

SKIN NORMALIZE – zapobieganie procesowi starzenia się skóry – 290 zł

Wspomaga poprawę funkcjonalną skóry, powodując wzrost ilości kolagenu siatkowego, czyli kolagenu typu III. 
W trakcie zabiegu dostarczamy aminokwasy pobudzonym fibroblastom, co prowadzi do tworzenia się nowych składników skóry właściwej w tym kolagenu typu III odpowiedzialnego za biologiczne odmłodzenie.
*Częstotliwość: 4 zabiegi, co 7 dni, następnie 2 zabiegi, co 15 dni.

FAT NORMALIZE – zmniejszenie masy tkanki tłuszczowej na twarzy i ciele – od 260 zł

Zabieg wskazany w celu zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie apoptozy czyli zmniejszenia adipocytów. Jest to rewolucyjna biologiczna redukcja komórek tłuszczowych, która umożliwia zmianę kształtu ciała i usunięcie złogów tłuszczowych na twarzy (np. chomiki) i ciele (np. boczki).
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY – stop wypadającym włosom – 260 zł

Zabieg polega na płytkich iniekcjach oraz podaniu niewielkich ilości preparatów leczniczych, które hamują wypadanie włosów, pobudzają ich porost, a także znacznie polepszają ich kondycję. Podane substancje działają odżywiająco na skórę głowy, poprawiają mikrokrążenie wokół mieszków włosowych i wzmacniają je.
*Częstotliwość: 4-8 zabiegów, co 7 dni.

Mikrodermabrazja pleców – od 100 zł

Mechaniczny zabieg złuszczający i oczyszczający skórę pleców. Eliminuje drobne zanieczyszczenia razem z zatykającymi pory substancjami przemiany materii, nierówności, blizny i przebarwienia pozapalne.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Oczyszczanie manualne pleców – od 90 zł do 130 zł

Zabieg gruntownego oczyszczenia dla osób z problemem łojotoku skóry pleców, który powoduje zaczopowanie mieszków włosowych co w konsekwencji prowadzi do powstawania zaskórników, a także zmian zapalnych na skórze.
*Częstotliwość: w zależności od potrzeb.

Eksfoliacja kwasami pleców – od 130 zł

Metoda peelingu chemicznego przeznaczona dla skór z łojotokiem, zmianami skórnymi, przebarwieniami i bliznami pozapalnymi. Zabieg uruchomia mechanizm samooczyszczania skóry, zapobiega nowym zanieczyszczeniom i rozwojowi bakterii.
*Częstotliwość: 6-10 zabiegów, co 7 dni.

Zabieg ujędrniający na biust z borowiną – 130 zł

Zabieg na biust dla kobiet ze skórą hipotoniczną, której brakuje elastyczności i jędrności, najczęściej po zakończeniu okresu karmienia lub podczas diety odchudzającej. Kuracja poprawia drenaż limfatyczny, obkurcza naczynia krwionośne, ujędrnia i wygładza. Wspomaga wymianę komórkową, stymuluje lipolizę oraz aktywuje procesy metaboliczne przez to redukuje złogi tłuszczów i obrzmienia.
*Zabieg połączony z karboksyterapią – 170 zł
*Częstotliwość: 8-10 zabiegów, 2 razy w tygodniu.

Ciepłymi olejami:
– częściowy (30 min.) – 50 zł
– całego ciała (60 min.) – 100 zł

Masaż „Ulga dla kręgosłupa”(40 min.) – 60 zł

Masaż SCRUB z peelingiem całego ciała (60 min.) – 120 zł

Masaż pleców dla kobiet w ciąży (30 min.) – 60 zł

Drenaż kończyn górnych/dolnych (60 min.) – 110 zł

Masaż bańką chińską – masaż ujędrniający/rozluźnienie mięśni (40 min.) – 70 zł

 

 

Masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny (60 min.) – 120 zł

Masaż ciepłą, aromatyczną świecą (60 min.) – 120 zł

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi:
– masaż tyłu ciała (60 min.) – 120 zł
– całego ciała (90 min.) – 150 zł

Masaż gorącą czekoladą (60 min.) – 150 zł

Hawajski masaż Lomi-Lomi (60 min.) – 170 zł

Masaż autorski – „Powrót do Harmonii” (90 min.) – 160 zł

Masaż stóp (30 min.) – 50 zł

Peeling o wybranej nucie zapachowej (30 min.) – 80 zł

Terapia Łagodząca (peeling, maska, masaż; 120 min.) – 190 zł

Kozie mleko regeneruje i odmładza skórę. Chińska śliwka – lychee, źródło witaminy C – odmładza i wzmacnia skórę. Kompleks IRICALMIN oraz ekstrakt z aloesu działają łagodząco i wzmacniająco. Terapia polecana jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień, wymagających regeneracji, również jako łagodząca pielęgnacja po opalaniu.

Rytuał Czekolada – relaks i ujędrnienie (peeling, maska, masaż; 120 min.) – 200 zł

Ekskluzywny zabieg na ciało działający na wszystkie zmysły i oferujący niepowtarzalne odczucia. Użyte w kosmetykach prawdziwe masło z kakao doskonale pielęgnuje, wzmacnia skórę i opóźnia procesy jej starzenia. Pachnąca czekolada posiada właściwości wyszczuplające. Zabieg przynosi skórze ukojenie i odprężenie oraz poprawia koloryt skóry.

Zabieg antycellulitowy Kawa (peeling, maska, masaż antycellulitowy; 90 min.) – 160 zł

Zabieg pobudzający zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Kawa, bogata w kofeinę, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Kompleks z alg energetyzuje komórki skóry i przyspiesza ich regenerację.

Terapia medycznym dwutlenkiem węgla, polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia, wykorzystywana do niwelowania wielu niedoskonałości skórnych. Prowadzi to do wzmożonego przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego zabiegowi. Zabieg znalazł zastosowanie w walce z cellulitem, lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, wiotkością skóry, cieniami i obrzękami w okolicach oczu, redukcją drugiego podbródka oraz redukcją blizn i rozstępów. Zabiegi są niezwykle skuteczne i mało inwazyjne.
*Ilość i częstotliwość zabiegów dobierana indywidualnie.

Regeneracja skóry

Oczy – 90 zł
Twarz – 100 zł
Szyja – 100 zł
Dekolt – 100 zł
Twarz + szyja + dekolt + oczy – 250 zł
Dłonie – 120 zł
Skóra głowy – 100 zł
Rozstępy od 100 zł

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Brzuch – 100 zł
Uda – 150 zł
Pośladki – 100 zł
Bryczesy – 100 zł
Brzuch + uda + pośladki + bryczesy – 300 zł

W związku z tym, że najlepsze efekty przynoszą terapie łączone, warto zdecydować się na połączenie karboksyterapii z innymi zabiegami. Dzięki karboksyterapii pobudzamy skórę do pracy a poprzez dodatkowe zabiegi dostarczamy preparaty aktywne.

Odbudowa i odnowa skóry:

Karboksyterapia oczy + Boto Fill – 160 zł
Karboksyterapia (twarz, szyja, dekolt) + Interactive System – 280 zł
Karboksyterapia (twarz, szyja, dekolt) + Mezoterapia Mikroigłowa – 330 zł (dwie wizyty w salonie)
Karboksyterapia (twarz, szyja, dekolt) + Mezoterapia Igłowa– 350 zł (dwie wizyty w salonie)

Modelowanie sylwetki:

Karboksyterapia (brzuch, uda, pośladki) + Masaż bańką chińską – 220 zł (dwie wizyty w salonie)
Karboksyterapia (brzuch, uda, pośladki) + Mezoterapia Igłowa – 330 zł (dwie wizyty w salonie)

Łysienie:

Karboksyterapia (skóra głowy) + Mezoterapia Igłowa – 300 zł (dwie wizyty w salonie)

Microblading – naturalny permanentny brwi (zabieg + korekta) – 600 zł

Zabieg permanentnej rekonstrukcji brwi, polega na precyzyjnym wyrysowaniu pojedynczych włosków w obrębie łuku brwiowego. Efektem jest zagęszczenie brwi oraz poprawa naturalnego ich kształtu na ok. 1-1,5 roku.
*Odświeżenie makijażu po roku – 400 zł

Metoda 1:1 – 140 zł

Zabieg doklejania jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej. Efekt naturalnego zagęszczenia i przedłużenia rzęs.

Metoda objętościowa – 160 zł

Zabieg doklejenia kilku delikatnych rzęs syntetycznych do jednej naturalnej. Efekt wyraźnego wachlarzu.

Uzupełnienie po 2 tygodniach – 80 zł
Uzupełnienie po 3 tygodniach – 120 zł
Zdejmowanie rzęs removerem – 20 zł

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy profesjonalnej frezarki, dostosowanej do pracy przy dłoniach. Dzięki temu gwarantujemy idealnie opracowany obszar poddawany zabiegowi. Stawiamy na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Nasz gabinet wyposażony jest w sterylizator, klienci czują się bezpiecznie, ponieważ każdy otrzymuje czyste wysterylizowane narzędzia.

Manicure męski – 40 zł

Manicure klasyczny z malowaniem odżywką – 40 zł

Manicure klasyczny z malowaniem lakierem – 50 zł

Manicure hybrydowy cążkowy/frezarkowy – 70/80 zł

Manicure hybrydowy (francuski) cążkowy/frezarkowy – 75/85 zł

Żel wzmacniający na naturalną płytkę lub uzupełnienie do wybranej stylizacji – 25 zł

Manicure żelowy (przedłużanie) + hybryda – 120/140 zł

Zdobienie paznokci – stemple/naklejki/pyłki/folie/cyrkonie – od 2,50 zł

Zdobienie paznokci – malowanie ręczne – od 5 zł

Zdejmowanie żelu/hybrydy – 30/20 zł

 

Manicure japoński – 50 zł

Zabieg opracowania płytki paznokcia połączony z odżywieniem dla osób z problemem łamliwych i osłabionych paznokci. Polega na wcieraniu specjalnych past bogatych w witaminy i minerały.
*Częstotliwość: 4–5 zabiegów, co 15–20 dni.

IBX System/w zabiegu – 50/20 zł

Innowacyjny system odbudowy zniszczonego paznokcia od środka, który polega na odpowiednim nakładaniu specjalnych preparatów na paznokcie i utwardzeniu ich w lampie. Podczas zabiegu składniki penetrują w głąb płytki i umożliwiają wykonanie dowolnej stylizacji.
*Częstotliwość: 3–4 zabiegi, co 10–15 dni.

Zabieg parafinowy na dłonie – 40 zł

Zabieg pielęgnacyjny oparty na peelingu, odżywczej masce oraz okładzie ciepłą parafiną. Dłonie po zabiegu są mocno nawilżone, odżywione, rozjaśnione, a skóra miękka i delikatna.
*Częstotliwość: w razie potrzeby.

Eksfoliacja kwasami dłoni – 60 zł

Zabieg intensywnego rozjaśnienia i regeneracji grzbietowej części dłoni poprzez peeling chemiczny. Wygładza, rozjaśnia zniszczoną, grubą skórę dłoni z licznymi przebarwieniami posłonecznymi lub starczymi.
*Częstotliwość: 6–10 zabiegów, co 7 dni.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy profesjonalnej frezarki bezpyłowej, dostosowanej do pracy przy stopach. Dzięki temu gwarantujemy idealnie opracowany obszar poddawany zabiegowi. Stawiamy na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Nasz gabinet wyposażony jest w sterylizator, klienci czują się bezpiecznie, ponieważ każdy otrzymuje czyste wysterylizowane narzędzia.

Pedicure męski – 60 zł

Pedicure klasyczny – 65 zł

Pedicure z malowaniem lakierem – 70 zł

Pedicure hybrydowy – 90 zł

Malowanie paznokci lakierem/hybrydą z opracowaniem płytki paznokcia – 50/70 zł

Henna brwi i regulacja – 25 zł

Regulacja – 15 zł

Henna brwi – 15 zł

Henna rzęs – 15 zł

Komplet – 30 zł

Makijaż dzienny – 60 zł

Makijaż okazjonalny – 80 zł

Makijaż ślubny – 120 zł

Wąsik – 10 zł

Broda – 10 zł

Pachy – 25 zł

Łydki – 40 zł

Uda – 50 zł

Nogi całe – 80 zł

Bikini – 30 zł-90 zł

Plecy – 50 zł

Tors – 40 zł

Brzuch – 40 zł

Ręce – 40 zł

Jest to skuteczna i trwała metoda eliminacji owłosienia. Laser diodowy Light Sheer to sprzęt medyczyny, który stworzyło i zatwierdziło Amerykańskie Ministerstwo (U.S. FDA) i obejmuje go swoją gwarancją bezpieczeństwa.
*Zabieg należy powtórzyć 6 razy, co 4-6 tygodni. Liczba ta może się różnić w zależności od osoby i jej cech indywidualnych, takich jak kolor skóry, predyspozycje genetyczne, zmiany hormonalne.
*Przy zakupie dwóch i więcej partii podczas jednego zabiegu – 10 %

Górna warga – 90 zł

Broda – 90 zł

Baki – 100 zł

Pachy – 150 zł

Brodawki sutkowe – 90 zł

Klatka piersiowa – 200-400 zł

Brzuch – 200-400 zł

Linia biała – 100 zł

Kark – 100 zł

Plecy – 250-450 zł

Przedramiona – 200 zł

Ramiona – 180 zł

Łydki – 250 zł

Uda – 300 zł

Bikini standardowe – 200 zł

Bikini głębokie – 300 zł

Pośladki – 250 zł

Zapraszamy do zakupu BONÓW PODARUNKOWYCH w formie eleganckich zaproszeń.

W ofercie posiadamy:

BONY na wybrane zabiegi lub pakiety,
BONY kwotowe do wykorzystania na dowolne usługi w Harmonii.