Kosmetyki

icon

 

Kosmetyki na których pracujemy:

 

 k1 IMAGE Skincare  –  amerykańska marka kosmetyków, których najważniejszym zadaniem jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.
IMAGE Skincare oferuje preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych (peelingi chemiczne i preparaty kondycjonujące) oraz produkty do sprzedaży detalicznej.

 k1 JANSSEN COSMETICS – jest to niemiecka marka kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Oferuje niezwykle bogatą gamę produktów detalicznych oraz profesjonalnych na całym świecie. Dzięki nieograniczonej możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych każdej klientce można zaproponować indywidualny program pielęgnacji lub leczenia skóry. Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych efektów.
 k2 Organique –  polska marka, która od ponad 14 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała. Produkty, oprócz wysokiej skuteczności, mają wyjątkowe zapachy, dzięki czemu ich stosowanie jest bardzo przyjemne i staje się swoistym rytuałem.
 k7 Peel Mission – to marka, stworzona przez polską firmę EMPIRE Skin Care Solution. Swoją działalność opiera na produkcji kosmetyków profesjonalnych. Wyróżniają się one swoim innowacyjnym składem, opartym na kwasach hydroksylowych, dzięki którym preparaty działają szybko dając widoczne efekty.
 k3 Gehwol –  niemiecka marka preparatów, które charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością w zabiegach leczniczych na stopy. Jest to szeroka gama kosmetyków uwzględniająca wiele przypadłości nękających nasze stopy. Preparaty GEHWOL są bardzo wysokiej jakości i oparte na naturalnych surowcach. Nie powodują żadnych uczuleń, bardzo dobrze się rozsmarowują i wchłaniają.
 k4 Vinylux to lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach, aż 7 dni, a im dłużej go nosisz, tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, kruszenie czy zarysowania.
 k5 Gelish Harmony jest liderem technologii HYBRYDOWEJ. Formuła Gelish łączy w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Utrzymuje się na paznokciach przez 3 tygodnie bez odpryskiwania, nie zmienia odcienia i nie rozwarstwia się.
 k6 Depileve – światowy lider w depilacji profesjonalnej. Wysoka jakość produktów oraz jej szeroka gama pozwala dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.