Dłonie i stopy

Manicure to zabieg polegający nie tylko na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia, ale również skóry dłoni. Zadbane dłonie i piękne paznokcie to podstawa wyglądu każdego z nas. Dłonie pokazujemy cały czas, dlatego istotny jest ich nienaganny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo manicure klasyczny, z malowaniem paznokci lakierem lub żelem hybrydowym. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zabiegu oprócz podstawowych narzędzi wykorzystujemy również frezarkę.

Pedicure to zabieg na stopy, który ma na celu oczyszczenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, odświeżenie i wypielęgnowanie paznokci. W naszym salonie wykonujemy ten zabieg z użyciem frezarki. Dzięki jej działaniu ścierającemu, naskórek wolniej narasta, a co za tym  idzie rzadziej wymaga usuwania. Wykonujemy pedicure klasyczny, z malowaniem lakierem lub żelem hybrydowym. Zdrowe i wypielęgnowane stopy to podstawa naszego doskonałego samopoczucia i odzwierciedlenie eleganckiego postrzegania naszej osoby.

Aby nasi klienci czuli się komfortowo, dbamy o ich bezpieczeństwo używając jednorazowych materiałów oraz narzędzi wysterylizowanych w naszym autoklawie.

Spa dla dłoni jest zabiegiem pielęgnacyjnym, który dzięki właściwościom użytych kosmetyków i parafiny głęboko odżywiają, nawilżają i rozjaśniają skórę. Dłonie bardziej niż inne części ciała narażone są na szkodliwe działanie środków chemicznych. Czynniki atmosferyczne oraz częste mycie mają bardzo negatywny wpływ na ich wygląd, a często sam krem nie wystarczy, żeby chronić skórę na rękach.

Spa dla stóp to zabieg oparty na leczniczych właściwościach kosmetyków niemieckiej firmy Gehwol. Skóra stóp jest poddawana ciągłemu naciskowi i tarciu, przez co staje się twarda, sucha i zrogowaciała. Dzięki regularnym zabiegom możemy zachować estetyczny i zdrowy wygląd stóp.

SOS dla paznokci polecamy osobom z problemem łamliwości, rozdwajania się płytki i osłabienia paznokci. Dzięki działaniu manicuru japońskiego płytka paznokcia staje się odżywiona, natłuszczona i zregenerowana. W przypadku bardzo zniszczonych paznokci należy wykonywać minimum 5-6 zabiegów w odstępie 5-7 dni.

Zabieg eksfoliacji kwasami na dłonie to zabieg złuszczania naskórka polecany dla starszych osób z problemem wiotkości skóry i przebarwień. Efekt odmłodzenia, zmniejszenia zmarszczek i działania napinającego skóry dłoni uzyskujemy poprzez zastosowanie peelingu kwasem glikolowym, natomiast efekt rozjaśnienia przebarwień starczych i posłonecznych daje nam terapia peelingiem mlekowym. Zabiegi eksfoliacji należy zawsze przeprowadzać w serii.